Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer52264/public_html/wordpress/wp-content/plugins/peggi-instagram-feed/lib/peggi-instagram-api.php on line 237
Follow Us
Image Alt

O NAS

NASZA HISTORIA
Maleńka, niebieska czapeczka z troczkami założona na główkę kilkudniowego chłopca. Jego okrągła buziulka, piękne duże oczy i kręcone włoski… Od pierwszych dni przypominał mi cudnego kosmonautę. Jak zaspokojony spokojnie zamykał oczka, usteczka układał się w najsłodszy możliwy sposób, a rączki opuszczał wzdłuż ciałka…  Pamiętam, że wzruszenie odejmowało mi mowę i nie mogłam się na niego napatrzeć. Tuliłam, całowałam i zastanawiałam się o czym śni w trakcie swoich kosmicznych podróży… Był cudem, idealnym dopełnieniem… Z dnia na dzień cały wszechświat skurczył się do najwspanialszego kompana na tym świecie, maleńkiego Stasia.

To moje główne wspomnienie z pierwszych dni życia naszego synka. Już przed porodem wiedzieliśmy, że będziemy używać pieluszek wielorazowych. Zaiskrzyło od razu. W wakacje 2019 r. zrodził się pomysł produkcji materiałów w pięknych wzorach. A w momencie, gdy czekaliśmy na pierwszą belkę materiału i dopracowywaliśmy techniczne zaplecze sklepu dowiedzieliśmy się, że nasza rodzina znów się powiększy! Po kilku miesiącach od rozpoczęcia prowadzenia naszego sklepu, w listopadzie dołączyła do nas nasza córeczka. Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Zaczęło się od pieluszek, ale w wykorzystaniu oferowanych przez nas produktów jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.  Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydujesz towarzyszyć nam w tej wspaniałej przygodzie.

 

Daria i Łukasz

CosmoStash to:

Polska produkcja

Chcemy wspierać rodzimą gospodarkę, kochamy Polskę, dlatego praktycznie wszystkie materiały jakie oferujemy są polskiej produkcji.

TROSKA O ZIEMIĘ

Wykorzystywanie różnych produktów wielorazowego użytku jest wyrazem troski o nasze środowisko. Warto zapoznać się ze światem wielo, ale uwaga- można zakochać się bez pamięci!

ZAUFANIE

Ufamy naszym współpracownikom i klientom. Wierzymy, że bez wzajemnego zaufania nie da się prowadzić transparentnego biznesu.

Zobacz wzory z naszej kosmicznej kolekcji:

Sold

15,00 29,00  z VAT

15,00 32,50  z VAT